Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

25 yılın üzerindeki diş hekimliği ve hastane yönetimi tecrübeleri ile  Türkiye standartlarında en üst düzey ruhsata sahip olan Nanodent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Antalya'nın en gözde ilçesi Konyaaltı'nda hizmet vermektedir .

Merkezimiz Avrupa ve gelişmiş ülkeler standartlarına uygun bir şekilde tasarlanıp en son teknoloji ile tüm dünya ülkelerinden Hastalarına ağırlamaktadır .

Nanodent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 1300 metrekare kapalı alan 1200 metrekare Açık alanda toplamda 2.500 metrekare alan üzerinde Konyaaltı'nın ulaşılabilirliği ve erişimi kolay bir lokalizasyonda hizmet vermektedir

Aynı zamanda Antalya yerel halkının tüm diş tedavi ve cerrahi hizmetlerini kolay erişilebilirlik sağlayarak profesyonel kadrosu ile tedavilerini gerçekleştirmektedir .

Tam teşekküllü olan Nanodent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 13 ü  Tam zamanlı hekim olmak üzere Toplamda 60 personeli ile Sağlık hizmeti ağını her geçen gün büyütmektedir .

Türkiye Genelinde Nadir bulunan cerrahi ünitesine sahip olan kuruluşumuz , 4 tam teşekküllü genel anestezi uygulanacak şekilde ameliyathaneye sahiptir. Cerrahi alanda 1 Anestezi uzmanı ve 10 a yakın tecrübeli cerrahi kadrosuyla tüm hastalarımızın güvenli bir şekilde anestezi Alarak daha konforlu bir tedavi seçeneği sunmaktadır .

Sağlık Turizm alanında Tüm dünya ülkeleri ile iletişim kuracak şekilde lisanlara sahip 18 çalışma arkadaşıyla uluslararası misafirlerimizin güvenli bir şekilde tedavi Ve operasyon sürecini  başarıyla yürütülmektedir.

 

Nano Global  sağlık grubu tüm dünya ülkelerinden gelen yoğun hasta talepleri üzerine Nano Global sağlık turizmi seyahat acentasını kurarak uluslararası misafirlerin güvenli ve yasal bir şekilde hasta tedavi süreçlerini yönetmektedir .Nano Global tursab belgesi ve beraberindeki tüm yetki belgelerine sahiptir .

Nano Global sağlık turizmi Seyahat acentası Bünyesinde deneyimli ve profesyonel ulaşım personelleri ile misafirlerimizin konforlu bir şekilde transferleri gerçekleşmektedir

Nano Global Diş tedavilerinin yanı sıra saç ekimi burun estetiği plastik cerrahi göz tedavilerin Gerçekleşmesinde güvenli bir hizmet ağı zincir kurmuştur

Sıkça Sorulan Sorular

360 Sanal Tur

360° sanal turumuzla yüksek teknolojiye sahip diş merkezimizde hızlı bir tur atın.
Şimdi Görüntüle

NanoDent Center Türkiye, diş klinikleri ve hastanelerin yönetimindeki 22 yıllık tecrübesiyle dünyaya açılan bir kapı olacak şekilde tasarlandı.

Bizi takip edin

Bize Ulaşın

Akkuyu, Üniversite Caddesi No:25/EA Konyaaltı

Telefon: +90 554 007 58 55

E-posta: info@nanodentturkey.com

Çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 08:00 - 18:00, Cumartesi: 08:00 - 15:00, Pazar: Kapalı

© 2023 Nanodent Centre Turkey. Her hakkı saklıdır.
Nanodent Centre Turkey
Çevrimiçi
Nanodent Centre Turkey

Merhaba! Nanodent Türkiye ekibi tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır!

06:13
WhatsApp Sohbeti
BİZ SİZE YAZALIM
WHATSAPP