Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

DİŞ İMPLANTI

Diş implantı nedir?

Dental implant, çene kemiğine yerleştirilen titanyum vidadır. İmplantlar, kaybedilen diş veya dişlerin bulunduğu bölgeye yerleştirilir ve kemik dokusu ile birleşerek doğal bir kök görevi görür. Titanyum güvenli ve zararsız bir malzemedir, bu nedenle insan vücuduna hiçbir yan etkisi yoktur. Bu tedavi hastaya herhangi bir rahatsızlık vermeden lokal anestezi altında yapılır.

Bu tedavi kemik gelişimi tamamlandıktan sonra her yaş grubuna uygulanabilir. Sağlık durumu yeterli olan herkese implant uygulanabilir. Diş eksikliği sonucu çenede meydana gelen kemik kaybı nedeniyle yaşlılarda implant tedavisine ihtiyaç duyulması daha olasıdır.

İmplantlar farklı genişlik ve kalınlıklara sahip olduklarından, çene kemiğinin kalitesi implantların yerleştirilmesini sağlamak için yeterli olmalıdır.

Bir Diş İmplantı Üç Birimde Gelir

İmplant: Çene kemiğine yerleştirilen dişli titanyum vida.

Abutment: Kronun takılacağı diş şekline sahip metal parça.

Kuron: Abutmente uygulanacak yeni daimi diş.

NanoDent tarafından teklif edilecek fiyata implant ve abutment üniteleri dahildir.

NanoDent’te hangi implant eyleminin gerekli olduğunu değerlendirmemizi sağlayan en ileri teknolojiyi kullanıyoruz. Bilgisayar destekli implant teknolojisinin kullanımı ile hastalarımıza sağladığı fayda, operasyonda daha kısa süre, daha az rahatsızlık, daha az şişlik ve dikişsiz bir işlemdir. NanoDent’te en iyi global diş tedarikçilerinden temin edilen birinci sınıf implantlar kullanıyoruz.

İyileşme süreci

Birçok hasta implantın takıldığı aynı gün normal, günlük yaşamlarına döner. Hastanın son kuron/köprü takmadan önce implant çevresinde kemiğin büyümesi için 3 aya kadar beklemesi gerekecektir. Ağız cerrahınız kemik grefti veya sinüs kaldırma yapmak zorunda kaldıysa iyileşme süreci değişebilir.

Diğer servisler

İletişim Formu

Sıkça Sorulan Sorular

NanoDent Center Türkiye, diş klinikleri ve hastanelerin yönetimindeki 22 yıllık tecrübesiyle dünyaya açılan bir kapı olacak şekilde tasarlandı.

Bizi takip edin

Bize Ulaşın

Akkuyu, Üniversite Caddesi No:25/EA Konyaaltı

E-posta: info@nanodentturkey.com

Çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma: 7/24

Doğrudan Arayın

UK: | FR:

© 2023 Nanodent Centre Turkey. Her hakkı saklıdır.
Nanodent Centre Turkey
Çevrimiçi
Nanodent Centre Turkey

Merhaba! Nanodent Türkiye ekibi tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır!

19:01
WhatsApp Sohbeti
BİZ SİZE YAZALIM
WHATSAPP